Přidej se k nám

Softballové CELOROČNÍ nábory dětí

Zvažuješ přijít mezi nás?

Chceme, aby si každý, kdo má zájem, mohl softball vyzkoušet. Aby Joudrs znamenalo nejen softballový klub, ale i komunitu hráčů a rodičů. Vychováváme děti k lásce ke sportu a nejlépe k softballu, který milujeme ze všech sportů nejvíc. Důležitý je pro nás všeobecný sportovní rozvoj, a nejen nejkratší cesta k vítězstvím. Kromě sportovní stránky vedeme děti také k zodpovědnosti za prostředí, ve kterém trénujeme, a k tomu, že pomáhat si vzájemně je správné. Našim cílem je vychovat nejen kvalitní hráče, ale také osobnosti v běžném životě. Vedeme děti k soudržnosti s klubem a motivujeme je k pomoci týmu i klubu.


Pokud tak hledáte pro děti všestranné sportování, vyzkoušejte si softball na ukázkovém tréninku.

Ukázkové tréninky - červen 2024

(pro děti ve věku 6 – 13 let)

Červen 2024

  • úterý 4. června 2024, čas: 15:30 - 17:00 hod.
  • středa 12. června 2024, čas: 15:30 - 17:00 hod.
  • čtvrtek 13. června 2024, čas: 17:00 - 18:30 hod.
  • pondělí 17. června 2024, čas: 15:30 - 17:00 hod.
  • středa 19. června 2024, čas: 17:00 - 18:30 hod.
  • pondělí 24. června 2024, čas: 15:30 - 17:00 hod.

Pro děti ve věku 6 - 13 let jsme si připravili jedenáct 90 minutových ukázkových tréninků. Těšit se můžete na hravou rozcvičku, seznámení se se základy pálení, házení a chytání, to vše pod vedením zkušených trenérů a hráčů softballového klubu Joudrs Praha.

Veškeré softballové vybavení bude na místě k dispozici. K tréninku budete potřebovat pouze sportovní oděv, pevnou obuv a pití.

Akce probíhá v areálu SK Joudrs Praha. Sraz máme na hřišti s umělým povrchem.

Na tréninky není nutné se nijak přihlašovat.

Kontaktní osoba: Adéla Sobotková, tel.: 601 338 901, e-mail: adela.sobotkova@joudrs.cz

SPOLU JSME JOUDRS, DESATERO RODIČE

1. ZNÁM principy fungování klubu a jeho hodnoty. Vážím si práce realizačního týmu klubu.

2. ZAJÍMÁM SE a ptám svého dítěte na jeho dojmy, pocity a postřehy. Jeho výkon nekritizuji, nehodnotím. Pomáhám mu pochopit, že dovednosti jsou víc než výhra a že chyby jsou pro správný rozvoj důležité, mohou nás mnoho naučit.

3. RESPEKTUJI trenéry, jejich rozhodnutí, postupy, tréninkový plán. K respektu vedu i své dítě. Pokud mi něco není jasné, ptám se.

4. KOMUNIKUJI A SPOLUPRACUJI s trenéry i ostatními členy realizačního týmu. Včas omlouvám i potvrzuji účast na trénincích/turnajích/akcích.

5. PODPORUJI své dítě, jeho tým i ostatní, nezasahuji do zápasů, nesnažím se je ovlivňovat. Je skvělé, když se dítě naučí samo rozhodnout, a je jedno jak. Jsem slušný fanoušek, jdu příkladem. Všichni chceme prostředí, ve kterém se dětem bude skvěle hrát.

6. CTÍM soupeře. Je jako my, jen má jiný dres. Není nic lepšího než přátelská atmosféra napříč všemi týmy. Všichni jsme na hřišti pro stejnou věc.

7. UZNÁVÁM práci rozhodčích. Vyhodnotit rychle situaci v zápase není snadné. I oni se učí a sbírají zkušenosti. I když chybují, jejich slovo platí. Každý rodič má možnost se zapojit a stát se také rozhodčím. Nezpůsobme svými reakcemi, že se mladí rozhodčí budou této činnosti bát. I vaše dítě někdy zastává roli rozhodčího.

8. POMÁHÁM, jak můžu, alespoň s jednou věcí: s dopravou, s turnaji, na brigádách, fandím a raduji se.

9. TĚŠÍM SE na víkendový domácí turnaj, je to svátek. Dorazím a pozvu i příbuzenstvo, moje dítě to ocení.

10. PTÁM SE. Názor si tvořím až na základě informací přímo od realizačního týmu, trenéra či technického vedoucího. Předejdu tak nedorozuměním, zabráním šíření desinformací.

JAK V JOUDRS - INFORMACE PRO NOVÉ RODIČE

Kontaktní osoba: Adéla Sobotková, tel.: 601 338 901 e-mail: adela.sobotkova@joudrs.cz | nabory@joudrs.cz

Zpět na Nábory